Margareta Žižková

Zdravím Vás!
Jmenuji se Margareta Žižková a pocházím z Rožnova pod Radhoštěm, kde i nyní žiju spolu se svým manželem Radimem, synem Sebíkem(9 let), dcerou Vivien ( 5 let) a kocourem Tomíkem :).

Trošku z historie:
   Já jsem vždycky chtěla hlavně vypadnout z domu, protože u nás byly hodně svazující pravidla ( co a jak se dělá, co si o mě pomyslí ti druzí, nekřičet a zkrátka být hodná a správně vychovaná holka). Nikdo k nám moc nesměl, což pro mě bylo utrpení, protože já jsem byla jednak jedináček a jednak jsem milovala být s lidma. Vychovávala mě převážně prababička a byla takový strážce pořádku a pravidel, což bylo k nežití a já jsem se nespokojila s tím, že to takhle budu mít i já. Tak jsem tzvn. „zdrhala z domu“ a hledala jak jinak.

Moje mamka byla zpěvačka a cestovala s kapelou po světě a byla pro mě inspirací. Brávala mě občas sebou, což pro mě byl vždycky zážitek, spoustu lidí a hudební zákulisní prostředí a vztahy, takže pro mě doslova ráj. Můj taťka byl původem z Bulharska a tak jsme občas jezdili i tam a já poznávala i jinou kulturu. Vždycky  to pro mě byly takové vzácné chvile, kterýma jsem pak žila po zbytek roku a těšila se, že až budu mít 18 budu cestovat a poznávat taky.  No jenže mi 18 už bylo a já cestovala a i nějaký čas žila v Itálii a v Praze, ale stejně jsem si ty své nepříjemné pocity a depky nosila sebou. A po krátké chvíli, kdy jsem si říkala – jo tohle je ono, to místo, kde chci žít, přišla vždycky na to, že to není o místě, ale fakt jen a jen o mě, to jak se cítím. No a furt jsem si říkala, že to nějak jinak musí jít, že přece nebudu žít v depkách a netěšit se ze života a tak jsem vlastně přišla k principům. Už po prvním pojednání jsem se cítila jinak. Dokázala jsem zahlídnout jinou cestu než mi říkali ostatní – že to mám dobré a na co si furt stěžuju, že všechno mám a že mi to funguje, jenže pocitově jsem to cítila jinak a to co mi chybělo stále hledám a postupně právě díky studia principů, se cítím líp a líp a cítím hlavně, že to má Smysl! Že má smysl hledat a ten pocit, když najdu a zahlídnu, čím si život můžu zlepšit a projdu tím, co jsem vnímala jako velkou překážku, je k nezaplacení. No a já mám motivaci si svůj život zlepšovat a taky pořád mě to láká být ještě více s lidma a dozvědět se co prožívají oni a tak se obohatit o jejich příběh a proto jsem se rozhodla, že chci i vyučovat semináře a aktivně s lidma hledat nové kombinace a tak si zlepšovat život, protože ve stereotypu já žít nemůžu.

Aktuálně:

Hledám, jak mít šťávu a cítit se naplněná. To je po čem toužím. S takovým postojem se, pak úplně jinak funguje.

Velkou inspirací je pro mě autorka Helena Vertelmanová a její manžel Co, které když jsem poprvé poznala na semináři, tak jsem měla takový pocit úlevy a zajásala jsem, že život nemusí být vůbec tak komplikovaný a taková věda, jak ho vidím já. Když jsem je pozorovala, tak jsem zahlídla, že to jde fakt jinak a to mě moc láká stále. Objevovat, jak si život zlepšit a jak zářit. Zahlédla jsem Naději na lepší život a budoucnost pro sebe. 

Pořádám:

- besedy pro maminky s dětmi

-kroužek pro rodiče a děti (4-10let), kde pracujeme pomocí hudby, zpěvu a tance na funkčním vztahu. Start - listopad 2017

​- osobní konzultace - více info: www.megyzizkova.cz

Pokud máte zájem aktivně měnit svůj život a hledat jak a kudy by to šlo, tak se mi ozvěte. Věnuji se konzultacím, kde s vámi ráda proberu to čeho jste plní. Zajímá mě váš příběh a aktuálně to co řešíte a nabízím vám při konzultaci prostor a čas, kde si postupně zmapujete a můžete se zorientovat v tom, co cítíte nebo s čím se potýkáte a v běžném režimu, na to nemáte čas. Žádné chytré rady ode mě nečekejte, zato osobní a příjemnou spolu- práci Ano. Více informací o mě naleznete na mé osobní webové stránce.

Po konzultaci nabízím pro ty, co na sobě chtějí aktivněji pracovat a zahlédnout více souvislostí semináře. Ty jsou 3 až 4 denní.
​Start Leden!

Semináře probíhají většinou pátek – sobota – neděle od 9-17 hodin.  Vše obratem po vašem přihlášení zašlu mailem. V pátek je možné začít i po obědě, záleží na domluvě předem.

​Pokud není právě vypsán seminář, kontaktujte mě a osobně se dohodneme.

Moc se na vás těším!
Megy

 

Místo konání seminářů: 
Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 
420777648096
email: 
info@megyzizkova.cz
Adresa: 

Rožnov pod Radhoštěm 75661


Plánované semináře

V následující tabulce je přehled plánovaných seminářů, který je možné řadit podle jednotlivých sloupců. Obecně platí, že první tři semináře jsou třídenní a všechny ostatní čtyřdenní. Semináře probíhají zpravidla každý den od 9.00 do 17.00 či 18.00 a nebývají organizovány jako pobytové. Některé semináře však mohou být organizovány jiným způsobem, například jsou jinak rozloženy v čase, je zajištěno ubytování, přednáší společně více tekajenů atd. - v takovém případě jsou u semináře uvedeny podrobnosti, ke kterým se dostanete kliknutím na nápis zobrazit u u daného semináře.
Název Datumikona řazení Místo Tekajen
PŽ 1 02.03.2018 - 04.03.2018 Hradišťko 659, Rožnov pod Radhoštěm Margareta Žižková zobrazit

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů