Dagmar Pitelová

Jmenuji se Dagmar Pitelová, jsem vdaná, narodila jsem se v roce 1971. Mám dva syny Davida(1997) a Michala (2000).Vyučila jsem se kadeřnicí. Nejdříve jsem chtěla být zdravotní sestrou, ale jelikož mi nešla matematika a tudíž bych nezvládla určitě příjmací zkoušky, tak jsem po návrhu mého tatínka souhlasila vyučit se kadeřnicí.
Moje práce mě baví, protože se setkávám  s hodně lidmi a jejich různými příběhy. Už od doby svého vyučení, jsem toužila mít svůj  kadeřnický salon. Za svým snem jsem si postupem času šla a  z malé kočárkárny jsem se propracovala k většímu salonu. Nejvíce mě baví realizovat proměny, u kterých hledám co každé ženě sedí, a v čem se bude cítit dobře. Mnohdy jsou mé zákaznice překvapené tím co z proměny a jich samotných "vyleze",protože se třeba bojí ukázat se jinak, než jsou zvyklé. Proměny realizuji ve spolupráci se studentkou principů života, čímž je náš úhel pohledu zase širší a výsledky pak o to zajímavější :)
Důležité jsou pro mě vztahy s mými nejbližšími v rodině, nejvíce s mým mužem a mými dvěma syny. K Principům života jsem se dostala tak, že jsem hledala proč náš starší syn když byl malý býval často nemocný. Věřila jsem, že pouze léky jeho nemoci nevyřeší. Během studia PŽ jsem poznávala různé příčiny mých i jeho nemocí. Bylo to spojené s mým příliš ne tehdy fukčním manželstvím a tím jak já jsem ve vztahu, jak s mým mužem i synem mnohdy fungovala, nebo spíše nefungovala.
Prošli jsme si s mým mužem krizí a skoro rozvodem. Díky principům života poznávám různé souvislosti v mém životním příběhu.
Učím se během studia PŽ  netrvat na svých rodinných vzorcích, které jsem se naučila od svých rodičů. Snad nejvíce důležité je pro mne právě to, učit se spolupracovat se svým manželem, a v tom, že si každý z nás netrvá na své "pravdě."
Tak se mi otevřeli nové možnosti v mém životě  o kterých jsem dříve jen snila :) Vztah s manželem máme tedˇ jiný a dokážeme spolu jinak a více komunikovat, nebát se mluvit o svých pocitech, tak abychom se dostali k nejlepšímu výsledku, který bude přínosem pro nás oba.
Abych byla spokojená, jsou pro mě v mém životě nejdůležitější vztahy, a díky nim si tvořím svůj život.
Pokud chcete pracovat na sobě a svých lepších vztazích, mohu vám atˇ sama , nebo se svým mužem který je také tekajenem , nabídnout své zkušenosti,  které jsem získala a získávám během studia Principů života. A to, jak formou seminářů, tak i osobní konzultací.

Místo konání seminářů: 
Brno
Telefon: 
608 738974
email: 
dagmarpitelova@seznam.cz

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů