Markéta Mocová

Narodila jsem se v roce 1977. Jsem vdaná a s manželem máme 3 děti (18, 16 a 13 let). Společně žijeme v Kolíně.
 
Už v dospívání jsem si kladla otázky, proč je někdo zdravý a někdo nemocný, proč je někdo šťastný a druhý ne, musí být přece nějaký důvod?
 
K Principům života jsem se dostala v roce 2004 v době, kdy jsem byla na mateřské dovolené. Po narození mých dětí jsem se cítila vyčerpaná, měla jsem pocit, že nemám čas a prostor pro sebe. V té době jsem se seznámila s filozofií Principy života. Tato filozofie mě oslovila možností poznávat sama sebe, pochopení souvislostí a velkými možnostmi osobnostního růstu. Začala jsem navštěvovat semináře i s nejmladším synem, kterého jsem kojila a zjistila, že i s dětmi se mohu věnovat svému vlastnímu životu a svým zájmům.

Objevila jsem, že klíč k mému zdraví a spokojenému životu leží uvnitř mě a začala se učit převzít zodpovědnost za svůj život. Pochopila jsem, že se mi věci v životě nedějí, ale že si je tvořím. Zlepšila se komunikace a spolupráce s manželem, který je dnes také absolventem této filozofie, velké zlepšení nastalo i v přístupu k našim dětem. Pochopili jsme, že každé z nich je jedinečné a přestali je srovnávat, dali jim prostor pro jejich zájmy a záliby, ve kterých se učí hledat samy sebe a tím jsme získali i čas pro nás a naše zájmy.
 

Dnes se i s početnou rodinou mohu věnovat svému zaměstnání i svým koníčkům a rozhodla jsem se předávat své zkušenosti a objevovat další nové souvislosti na seminářích se svými studenty.

Nabízím i konzultace.

 

 
 
Místo konání seminářů: 
Kolín
Telefon: 
728 321 844
email: 
mocova@principy.cz
mocova.marketa@seznam.cz

Plánované semináře

Žádné plánované semináře nebyly nalezeny

Informativní přednášky pro veřejnost

Žádné přednášky pro veřejnost nebyly nalezeny

Setkání studentů